Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenliği Görevlendirmesi 10.09.2018
Haber ikon 2018-2019 eğitim öğretim yılı 1. Dönem Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenliği Görevlendirme başvuruları değerlendirilmiş olup;

Taslak sonuçlar için tıklayınız...
Bakanlık yazısı için tıklayınız...

E-Okul Resim Programı 24.02.2014
Haber ikon E-Okul ve MEBBİS Sistemine yüklenecek resimleri uygun ebat ve boyuta getirmek amacıyla kullananılabilecek, kullanımı son derece basit bir programdır. Öğrenci resimlerini barındıran klasörü sürükleyip program penceresinin üzerine bırakmanız yeterli olmaktadır.

105x120 dönüşümü için tıklayınız...
133x171 dönüşümü için tıklayınız...

Yoklama Kartı Uygulaması 07.11.2013
Haber ikon Toplu faaliyetlerde, yoklama vb. işlemlerde veri giriş işlemlerini hızlandırmak ve zaman kaybını önlemek amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından Yoklama Kartı uygulaması başlatılmıştır. Bu kapsamda ilimiz genelinde görevli tüm öğretmenlerimize yoklama kartı düzenlenmiştir. Öğretmenlerimiz yoklama kartlarını okul müdürlüklerinden temin edebilirler.

Bilgisayar Sicil Fişlerinin Oluşturulması 09.01.2012
Haber ikon Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Örgün ve Yaygın Eğitim Kurumlarında Bulunan Bilgisayar Laboratuvarı Kurulması ve İşletilmesi ile Bilgisayar ve Bilgisayar Koordinatör Öğretmenlerinin Görevleri hakkındaki yönerge gereği kurumlardaki bütün bilgisayarların sicil fişlerinin bulunması gerekmektedir.
İl MEM yazısı için tıklayınız...
Sicil Fişi Programı için tıklayınız...

İl Milli Eğitim Müdürlükleri
Eğitim Bilişim Ağı
 
Fatih Projesi
 
Web Site Yönetimi
 
Özgür İşletim Sistemi
 
  © Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Hatay EBITEFO - Tüm Hakları Saklıdır
Ali ŞAMLI