HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Antakya Habib-İ Neccar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Onarım İşi Duyurusu

Antakya  Habib-İ Neccar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Onarım İşi Duyurusu

DOĞRUDAN TEMİN YOLUYLA ONARIM İŞİ YAPTIRILACAKTIR

 

 

                                                               DUYURU

 

1-    Listede belirtilen okul onarım işi 4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun 22/d maddesi uyarınca doğrudan temin yoluyla (Götürü Bedel Anahtar Teslimi Teklif usulü) yaptırılacaktır.

2-    İşe ait teklif mektubu Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ait hatay.meb.gov.tr adresindeki linkten çıktı alınarak doldurulacaktır.(Sadece aşağıdaki linkteki teklif mektubu  doldurulacaktır.)

3-    Teklif mektubu eksiksiz ve doğru şekilde doldurulması gerekmektedir. Maddi hata tespit edilmesi durumunda teklif değerlendirme dışı bırakılacaktır.

4-    Tekliflerin 29/07/2019 Pazartesi Günü saat: 09:00'da kadar Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat ve Emlak Bölümüne imzalı ve kaşeli kapalı zarf ile elden teslim edilmesi gerekmektedir. Zamanından sonra gelen teklifler teslim alınmayacaktır.

5-    Tekliflerin değerlendirilmesi 29/07/2019 Pazartesi Günü saat: 09:00 itibariyle; oluşturulan komisyon marifetiyle, Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat Emlak Hizmetleri Şubesinde  katılımcılara açık bir şekilde yapılacaktır.

6-    Teklif mektubu ekindeki işin en az %50' si kadar iş bitirme belgesi vereceklerdir. İş deneyiminde değerlendirilecek benzer iş grubu; CII  veya  CIV grubu benzer iş olarak kabul edilecektir.Benzer işe denk sayılacak diploma; Makine Mühendisliği olacaktır.

 

 

Teklif Mektubu örneğini indirmek için tıklayın

 

DOĞRUDAN TEMİN YOLUYLA ONARIMI YAPILACAK OKUL LİSTESİ

SIRA NO

İLÇESİ

İŞİN ADI

1

ANTAKYA

ANTAKYA  HABİB-İ NECCAR KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ONARIM İŞİ

Pursantaj için tıklayın.

Şartname için tıklayın

 

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.