HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Doğrudan Temin Yolu İle İhale Yapılacaktır

Doğrudan Temin Yolu İle İhale Yapılacaktır

DOĞRUDAN TEMİN YOLUYLA ONARIM İŞİ YAPILACAK OKULLAR 

 

                                                              

                                                               DUYURU

 

1-    Listede belirtilen okul onarım işleri 4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun 22/d maddesi uyarınca doğrudan temin yoluyla (Götürü Bedel Anahtar Teslimi Teklif usulü) yaptırılacaktır.

2-    İşlere ait teklif mektubu Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ait hatay.meb.gov.tr adresindeki linkten çıktı alınarak doldurulacaktır.(Sadece aşağıdaki linkteki teklif mektubu  doldurulacaktır.)

3-    Teklif mektubu eksiksiz ve doğru şekilde doldurulması gerekmektedir. Maddi hata tespit edilmesi durumunda teklif değerlendirme dışı bırakılacaktır.

4-    Tekliflerin 28/08/2018 Salı Günü saat: 15.00’a kadar Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat ve Emlak Bölümüne imzalı ve kaşeli kapalı zarf ile elden teslim edilmesi gerekmektedir. Zamanından sonra gelen teklifler ve Posta yolu ile gönderilen teklif mektupları değerlendirmeye alınmayacaktır.

5-    Tekliflerin değerlendirilmesi 28/08/2018 Salı Günü saat: 15:15 itibariyle; oluşturulan komisyon marifetiyle, Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat Emlak Hizmetleri Şubesinde  katılımcılara açık bir şekilde yapılacaktır.

 

 

Teklif Mektubu örneğini indirmek için tıklayınız.

 

DOĞRUDAN TEMİN YOLUYLA ONARIMI YAPILACAK OKUL LİSTESİ

SIRA NO

İLÇESİ

İŞİN ADI

1

ANTAKYA

Doktor Mustafa Gençay Anadolu Lisesi için tıklayın

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.