HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DOĞRUDAN TEMİN YOLUYLA ONARIM İŞİ YAPILACAK OKULLAR

DOĞRUDAN TEMİN YOLUYLA ONARIM İŞİ YAPILACAK OKULLAR

1-    Listede belirtilen okul onarım işleri 4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun 22/d maddesi uyarınca doğrudan temin yoluyla (Götürü Bedel Anahtar Teslimi Teklif usulü) yaptırılacaktır.

2-    İşlere ait teklif mektubu Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ait hatay.meb.gov.tr adresindeki linkten çıktı alınarak doldurulacaktır.(Sadece aşağıdaki linkteki teklif mektubu  doldurulacaktır.)

3-    Teklif mektubu eksiksiz ve doğru şekilde doldurulması gerekmektedir. Maddi hata tespit edilmesi durumunda teklif değerlendirme dışı bırakılacaktır.

4-    Tekliflerin 02/10/2018 Salı Günü saat: 15.00’a kadar Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat ve Emlak Bölümüne imzalı ve kaşeli kapalı zarf ile elden teslim edilmesi gerekmektedir. Zamanından sonra gelen teklifler ve Posta yolu ile gönderilen teklif mektupları değerlendirmeye alınmayacaktır.

Tekliflerin değerlendirilmesi 02/10/2018 Salı Günü saat: 15:15 itibariyle; oluşturulan komisyon marifetiyle, Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat Emlak Hizmetleri Şubesinde  katılımcılara açık bir şekilde yapılacaktır.

Teklif Mektubu örneğini indirmek için tıklayınız..

DOĞRUDAN TEMİN YOLUYLA ONARIMI YAPILACAK OKUL LİSTESİ 

SIRA NO      İLÇESİ                                                   İŞİN ADI
1 Antakya

 

Antakya Hürriyet İşitme Engelliler İlkokulu Onarım İşi için tıklayınız..

 

ÜRGEN PAŞA MAH. ŞEHİT İSMAİL YILDIRIM SK. HATAY İL MİLLİ EĞT.MÜD. SİTESİ NO 2 İÇ KAPI NO 1 ANTAKYA / HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.