HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri (Son Başvuru 10 Mayıs 2016 ya Uzatıldı)

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri (Son Başvuru 10 Mayıs 2016 ya Uzatıldı)

Bakanlığımız Strateji Geliştirme Başkanlığının ilgi yazıda tarafınıza tebliğ edilen 2016 Eğitim ve  Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Organizasyonunun başvuruları ile benzer kategorilerde Müdürlüğümüzce yapılması planlanan İyi Örnekler Çalıştayı´nın başvurularının aynı döneme denk gelmesi, Bakanlık organizasyonunda bu defa Bölgesel Ödül Törenlerinin de İl Müdürlüklerince düzenlenecek olması ve ilgi yazıda tarafınıza tebliğ edilen 2016/6 genelgesinde geçen "Başvuru yapılmış çalışmanın daha önce herhangi bir yarışmada ödül almamış olması gerekmektedir." ifadesi gereği iyi örneği olan okul/kurumlarımızın ve öğretmenlerimizin olası ulusal başarılarına mani olunmaması gayesi ile ilimiz genelinde daha evvel duyurusu yapılan Eğitimde İyi Örnekler organizasyonu iptal edilmiş olup ilgili okul/kurumlarımızın,  öğretmenlerimizin, lise ve üstü kademede öğrenim gören öğrencilerimizin iyi örneklerini ilgi yazıyla bildirilen Bakanlık kılavuzuna uygun formatta " http://eoyo.meb.gov.tr " uzantılı adreste yer alan başvuru sistemine yüklemeleri hususunda gereği rica olunur. 

Başvuru için Tıklayınız.

 

Güncelleme: Başvuru süresi 10/05/2016 tarihine kadar uzatılmıştır.

ÜRGEN PAŞA MAH. ŞEHİT İSMAİL YILDIRIM SK. HATAY İL MİLLİ EĞT.MÜD. SİTESİ NO 2 İÇ KAPI NO 1 ANTAKYA / HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.