HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Eğitimde Fatih Projesi” Kapsamında Hatay Kültür Merkezinde Tablet Dağıtımı Töreni Yapıldı.

“Eğitimde Fatih Projesi” Kapsamında Hatay Kültür Merkezinde Tablet Dağıtımı Töreni Yapıldı.

“Eğitimde Fatih Projesi” kapsamında Türkiye genelinde eş zamanlı olarak yapılan tablet dağıtımı töreni, İlimizde 22.05.2015 Cuma günü saat 09.50’ de Hatay Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Antakya Anadolu Lisesi öğrencileri, tabletleri düzenlenen törende Vali Yardımcımız Sayın Fahrettin GÖNCÜ ve İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN’ ın elinden aldı.

“Eğitimde Fatih Projesinin” dünyada bir ilk uygulama olduğunun vurgusunu yapan Sayın KARAHAN, eğitim alanında çok hızlı ilerlediğimizi ve ileriki yıllarda da eğitim alanında daha sağlam adımlar atılacağını belirtti.

Sayın Vali Yardımcısı Fahrettin GÖNCÜ başkanlığında gerçekleşen tablet dağıtım törenine İl Müdürleri, Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü İdarecileri, Okul Müdürleri ve öğrenciler katıldı.

 

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.