HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hatay Erol Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Altınözü Geçici Eğitim Merkezinde Karne Töreni Yapıldı.

Hatay Erol Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Altınözü Geçici Eğitim Merkezinde Karne Töreni Yapıldı.

12.06.2015 Cuma günü Hatay Erol Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Antakya Erol Bilecik Anadolu Mesleki Eğitim Merkezi ve Altınözü Geçici eğitim Merkezinde yapılan sene sonu karne dağıtım törenine, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın Yusuf BÜYÜK, UNICEF Türkiye Temsilcisi Philippe DUAMELLE, İl Milli Eğitim Müdürü Kemal KARAHAN, Altınözü Kaymakamı  Bahattin Alp ARSLANKÖYLÜ, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat SARI, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Halil SANLI, Mesut ÇERKO, Şube Müdürleri Yusuf AVAR, A.Rasim ASKER, Altınözü İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet GÜNER ve Altınözü Tekel Kampı Müdürü  Ercüment ÜLKÜMEN, Okul Müdürü Sabri TAZEASLAN, okul idarecileri, öğrenciler ve veliler  katıldı.

Sayın Müsteşar Yardımcımız öğrencileri kutlayarak “Mesleki  ve Teknik Eğitimde bu kadar başarılı öğrenciler olduğunu görmekten mutlu oldum. Önünüzde yeni hayat bulunmaktadır bu iş hayatınız veya eğitim hayatınızdır. Ben bu yeni hayatınızda başarılar diliyorum.Ülkemize çok iyi hizmetler vereceğinize inanıyorum”  dedi.

Antakya Arkeoloji Müzesini gezen misafirler sergilenen eserler hakkında müze yetkililerinden bilgi aldılar. Eserlerin güzelliği karşısında hayran kaldılar ve UNICEF Türkiye Temsilcisi Philippe DUAMELLE eserlerin bir arada uyumlu bir şekilde sergilenmesinden  çok mutlu olduğunu belirtti.

 

 

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.