HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"İklimi Değil Kendini Değiştir" eTwinning Projesi Ekibi "etwinning Günü"nü Coşkuyla Kutladı.İlimizde Şirinyurt İlkokulu, İskenderun Bilim ve Sanat Merkezi, İskenderun Demirçelik İlkokulu, Dr. Gani Bahadırlı İlkokulu, Nergizlik İlkokulu, Ulubatlı Hasan Ortaokulu ile Azerbaycan ve Samsun ortaklığında yürütülen "İklimi Değil Kendini Değiştir" eTwinning projesi ekibi eTwinning Günü'nü coşkuyla kutladı.

200 kişilik çevirim içi organizasyonda öğrenciler, veliler, öğretmenler ve idareciler yar aldı. Hatay eTwinning il Koordinatörü Ömer BEKTAŞ moderatörlüğünde düzenlenen toplantıya, Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN, eTwinning Türkiye Ulusal Destek Servisi Koordinatörü Mehmet Fatih DÖĞER  ile Azerbaycan eTwinning Koordinatörü Matanat AHADOV canlı bağlantı yaparak destekte bulundular. Okul müdürleri, öğretmenlerimiz, öğrenci ve velilerimiz ile eTwinning'den ve proje etkinliklerinden bahsedildi, videolar hep beraber izlendi, oyunlar oynandı.

Uzaktan eğitim sürecinde özveriyle proje çalışmalarını devam ettiren öğretmenlerimiz Serdar ÖZEN, Filiz EGEMEN, Esengül BATÇIK, Elvin AKÇALI, Sevilay DANACI, Hüsniye KUZU, Tarana HİDAYATOVA ile Ahmet ÇİFÇİ ile kendilerine verilen tüm görevleri büyük özveri ve sorumlulukla tamamlayıp ulaştıran öğrencilerimize ve destek olan velilerimize çok teşekkür ederiz.

 

18-05-202018-05-2020

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.