HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN Anayazı İlkokulu ve Ortaokulunu Ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN Anayazı İlkokulu ve Ortaokulunu Ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Kemal KARAHAN  13.05.2015 Çarşamba günü İl Milli Eğitim Şube Müdürü Rıdvan TİYEKLİ, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Şevket HELVACI, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Volkan Giray KÜRKÇÜ, Antakya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan ÖZER ve Antakya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa ÇETİN  ile birlikte Anayazı İlkokulunun düzenlemiş olduğu bahar şenliğine katıldı.

Anayazı ilkokulunda incelemelerde bulunan KARAHAN, Okul Müdürü Kubilay KURT’ tan okulun genel eğitim-öğretim durumu hakkında bilgi aldı. Öğretmen, Öğrenci ve velilerle sohbet etti. Okulun Öğretmenleri ile yaptığı toplantıda; “Öğretmenlik mesleğinin çok kutsal bir meslek olduğunu, öğrencilere yaklaşımımızın kendi çocuklarımıza yaklaşımımız gibi olması gerektiğini belirterek, Anayazı İlkokulu öğretmenlerine hassasiyet ve özveri ile görevlerini yerine getirdikleri için teşekkür ederim.” dedi.  İl Milli Eğitim Müdürü Kemal KARAHAN daha sonra Anayazı Ortaokuluna geçerek öğrencilerin yıl boyunca yaptıkları çalışmaların sergilendiği resim sergisinin açılışını yaptı. Öğrencilerin açtığı sergiyi tek tek gezen Sayın KARAHAN, öğrencileri tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.