HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN KEMAL KARAHAN, ANTAKYA VE DEFNE İLÇELERİNDE OKUL ZİYARETLERİNDE BULUNDU.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN KEMAL KARAHAN, ANTAKYA VE DEFNE İLÇELERİNDE OKUL ZİYARETLERİNDE BULUNDU.

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN, 27.03.2015 Cuma günü Defne ilçesinde Koçören Cemalettin Tınaztepe İlkokulu/Ortaokulu ile Antakya ilçesinde Gazi Ortaokulu ve Hacı Ali Nurlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Kemal KARAHAN incelemelerinde, ziyaret ettiği okul/kurumların idarecilerinden okulların genel fiziki durumu, eğitim-öğretim durumu, donatım ve küçük onarım ihtiyaçları hakkında bilgi alarak öğretmenlerle kısa toplantılar yaptı.

Ayrıca Koçören Cemalettin Tınaztepe İlkokulu/Ortaokulunun Bölge 2. si olan Voleybol Takımını, Gazi Ortaokulunun Küçük Kızlarda Türkiye Yarıfinaline katılan Basketbol Takımı ve Bölge 2. si olan Badminton Takımlarını tebrik ederek başarılarının devamını diledi. 

 

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.