HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN başkanlığında Kırıkhan İlçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN başkanlığında Kırıkhan İlçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı.

     02.09.2015 Çarşamba günü Kırıkhan İlçesi Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda gündemli bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN başkanlığında saat 10.00’ da başlayan toplantıya, Maarif Müfettişleri Başkanı Ahmet BAYAR, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Halil SANLI ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

   Toplantıda tüm gündem maddeleri ele alınarak, yeni eğitim-öğretim yılının başlaması ve okulların açılmasına az bir süre kalması nedeniyle küçük onarımların, donatım malzemelerinin ve diğer eksikliklerin bir an önce giderilerek sorunsuz bir şekilde yeni eğitim-öğretim yılına başlanması için hazırlıkların tamamlanması konuları görüşüldü. Toplantıda ayrıca Hazırlayıcı ve Destekleyici Kurslar, lise ve temel eğitim yatırım teklifleri, yemek ve taşıma ihaleleri görüşüldü.

    Toplantı, yeni eğitim-öğretim yılının tüm idareci, öğretmen, personel, öğrenci ve velilere hayırlı olması temennisiyle son erdi.  

 

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.