HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kurum Kültürü ve Süreç Yönetimi Eğitimi Başladı

HATAY İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NDE “KURUM KÜLTÜRÜ VE SÜREÇ YÖNETİMİ EĞİTİMİ” BAŞLADI.
Kurum Kültürü ve Süreç Yönetimi Eğitimi Başladı

    DOĞAKA Teknik Destek Projesi kapsamında, kurum çalışanlarımızın etkililiğini ve verimliliğinin artırılması, artan eğitimli yönetici ve personel ihtiyacının karşılanması, sistemli bir kurumsal çalışma ve çalışanların uyum içinde çalışması amacıyla Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde beş gün sürecek olan “Kurum Kültürü ve Süreç Yönetimi Eğitimi” 08.09.2014 tarihinde Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Kemal KARAHAN’ ın katılımıyla başladı.

    İlk olarak Hatay İl Milli Eğitim Şube Müdürü Şevket HELVACI ‘nın açılış konuşmasıyla başlayan eğitim, ardından İl Milli Eğitim Müdürü Kemal KARAHAN’ ın konuşmalarıyla devam etti. “Herkes uyum halinde kendisi ve kurumu için en iyi çalışmaları gerçekleştirmelidir. Kurumumuzda çalışan personelimizin başarısı bizim başarımızdır. Birbirimizle iletişim halinde olunan güçlü bir kurum kültürüne ihtiyaç vardır.” diyen Kemal KARAHAN, bu tür çalışmaların tüm personelimiz ve kurumumuz için faydalı olacağını belirtti. 

 

Kurum Kültürü ve Süreç Yönetimi EğitimiKurum Kültürü ve Süreç Yönetimi EğitimiKurum Kültürü ve Süreç Yönetimi EğitimiKurum Kültürü ve Süreç Yönetimi EğitimiKurum Kültürü ve Süreç Yönetimi EğitimiKurum Kültürü ve Süreç Yönetimi EğitimiKurum Kültürü ve Süreç Yönetimi Eğitimi

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.