HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mülakat Sınavı(ÇOK ÖNEMLİ ACİLLL)

Mülakat Sınavı(ÇOK ÖNEMLİ ACİLLL)

Hatay ilimizde 21.03.2016 tarihinde başlayan aday öğretmen mülakat sınavı 30.03.2016 tarihinde tamamlanmıştır.Ancak, mazereti olan öğretmenlerimiz ve Hakkari ili Yüksekova ilçesi, Mardin ili Nusaybin ilçesi, Şırnak merkez ve İdil ilçesinde görev yapan öğretmenler idari izinli sayıldıkları için sözlü sınava alınamamıştır..Bu durumda olan öğretmenlerimizin Bakanlığımız ekteki yazı doğrultusunda sözlü sınavları 14 - 15 Nisan 2016 tarihinde 10 İl merkezinde yapılacaktır.İlçenizde bu durumda olan öğretmenlere gerekli duyurunun yapılması, Hatay ilinin Adana İl Merkezine alındığı, bahsi geçen öğretmenlerin sözlü sınav giriş belgelerini 11.04.2016 tarihinden itibaren Bakanlığımız İnternet sitesi anasayfasından almaları hususunda gerekli işlemlerin yapılmasını arz ederim.

Bakanlık yazısı için tıklayınız...

 

 

Şevket HELVACI

İl Milli Eğitim Şube Müdürü

ÜRGEN PAŞA MAH. ŞEHİT İSMAİL YILDIRIM SK. HATAY İL MİLLİ EĞT.MÜD. SİTESİ NO 2 İÇ KAPI NO 1 ANTAKYA / HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.