HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Proje bilgilerinin BİLSİS´e Girilmesi

Proje bilgilerinin BİLSİS´e Girilmesi

 

Müdürlüğümüze bağlı özel okul ve kurumlar ile ilçe milli eğitim müdürlükleri de dahil olmak üzere bütün okul ve kurumların proje çalışmalarının daha rahat izlenmesi, desteklenebilmesi, projelerle ilgili istatistiklerin, verilerin daha sağlıklı tutulabilmesi ve sürekli resmi yazışma yapmaktansa daha hızlı ve güncel bilgi akışı için BİLSİS yazışma modülü üzerinde “Proje Bilgileri” adıyla bir form oluşturulmuş ve projelerle ilgili bir kereye mahsus bugüne dek yapılan bütün proje başvurularının(kabul edilmiş ya da edilmemiş) 07/11/2014 tarihi mesai bitimine kadar bu işlemden sonra da herhangi bir resmi yazı tebliği beklenmeksizin her proje başvurusu yapıldıktan sonra kurum/okulların varsa projeleriyle ilgili bilgilerini  BİLSİS yazışma modülünde ana sayfadaki sol sütunda yer alan bu elektronik forma girmeleri hususu 30/10/2014 tarihli ve 4909226 sayılı resmi yazı ile de bildirilmiş  ve bilgi girişi istenmiştir. Belirtilen son tarih kati suretle uzatılmayacak olup okul ve kurumlarımızın bu formu 07/11/2014 tarihi mesai bitimine kadar doldurmaları gerekmektedir.

ÜRGEN PAŞA MAH. ŞEHİT İSMAİL YILDIRIM SK. HATAY İL MİLLİ EĞT.MÜD. SİTESİ NO 2 İÇ KAPI NO 1 ANTAKYA / HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.