HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Proje Eğitimi Katılım Formu

Aşağıdaki linkte yer alan proje eğitimi katılım formunun okul/kurumunuzda bulunan tüm öğretmen ve idarecilere duyurulması ve katılmak isteyen öğretmen ve idarecilerin bu formu 9-10/12/2014 günü mesai bitimine kadar doldurmalarının sağlanması gerekmektedir.

Eğitim planlaması için ön araştırma gereği yazılan ve bir duyuru mahiyetindeki bu yazı neticesinde form ile tarafımıza ulaşan öğretmen ve idareciler için yolluk ve yevmiyelerinin(toplantının gerçekleşeceği ilçeye uzak ilçeden katılan personellerimiz için) kurumlarınca ödenmesi şeklinde Vallilik oluru alınarak, aşağıdaki linkte belirtilen toplantı günü görevli izinli olmaları sağlanacak ve ilgili duyuru resmi bir yazıyla okul ve kurumlarımıza tebliğ edilecektir.

https://docs.google.com/forms/d/1I2M0JeZ52BaPXODOrj8e_QFtg75iZ6n06Z3e7j514rE/viewform?usp=send_form

Not: Bağlantınız Google Döküman Formlarına erişimi engelliyorsa, farklı modemlerden veya cep telefonunun internetinden linke giriş yapılabilir.

ÜRGEN PAŞA MAH. ŞEHİT İSMAİL YILDIRIM SK. HATAY İL MİLLİ EĞT.MÜD. SİTESİ NO 2 İÇ KAPI NO 1 ANTAKYA / HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.