HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Serinyol Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Ek Binası B Blok Onarım İşi Duyurusu

                  DOĞRUDAN TEMİN YOLUYLA ONARIM İŞİ YAPTIRILACAKTIR

 

 

                                                               DUYURU

 

1-    Listede belirtilen okul onarım işleri 4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun 22/d maddesi uyarınca doğrudan temin yoluyla (Götürü Bedel Anahtar Teslimi Teklif usulü) yaptırılacaktır.

2-    İşlere ait teklif mektubu Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ait hatay.meb.gov.tr adresindeki linkten çıktı alınarak doldurulacaktır.(Sadece aşağıdaki linkteki teklif mektubu  doldurulacaktır.)

3-    Teklif mektubu eksiksiz ve doğru şekilde doldurulması gerekmektedir. Maddi hata tespit edilmesi durumunda teklif değerlendirme dışı bırakılacaktır.

4-    Tekliflerin 19/08/2019 Pazartesi Günü saat: 14:30'a kadar Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat ve Emlak Bölümüne imzalı ve kaşeli kapalı zarf ile elden teslim edilmesi gerekmektedir. Zamanından sonra gelen teklifler teslim alınmayacaktır.

5-    Tekliflerin değerlendirilmesi 19/08/2019 Pazartesi Günü saat: 14:30 itibariyle; oluşturulan komisyon marifetiyle, Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat Emlak Hizmetleri Şubesinde  katılımcılara açık bir şekilde yapılacaktır.

6-    Teklif mektubu ekindeki işin en az %50' si kadar iş bitirme belgesi vereceklerdir. İş deneyiminde değerlendirilecek benzer iş grubu; B/III grubunda sayılan işler veya B/III grubu işlerde yapılan onarım/güçlendirme ve benzeri işler benzer iş olarak kabul edilecektir. Üniversitelerin Mühendislik veya Mimarlık Fakültelerinin İnşaat Bölümü mezunu İnşaat Mühendisleri ile Mimarlık Bölümünden mezun olan Mimarların diplomaları ihale konusu işe denk sayılacaktır.

 

Teklif Mektubu örneğini indirmek için tıklayın.

 

DOĞRUDAN TEMİN YOLUYLA ONARIMI YAPILACAK OKUL LİSTESİ

SIRA NO

İLÇESİ

İŞİN ADI

1

ANTAKYA

SERİNYOL MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ EK BİNASI B BLOK ONARIM İŞİ İÇİN TIKLAYIN

 

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.