HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sözlü Sınava Girecek Adaylara İlişkin Duyuru

Sözlü Sınava Girecek Adaylara İlişkin Duyuru

Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumları Yöneticilerinin Görevlendirilmelerine İlişkin Yönetmeliğin İlk defa ve yeniden müdür olarak görevlendirileceklere ilişkin duyuru ve başvuru başlıklı 18/2.maddesi kapsamında müdür olarak görevlendirilmek isteyenlerin başvuruları elektronik ortamda alınmış, İlk defa ve yeniden müdür olarak görevlendirilmek üzere başvuruda bulunanlar, Ek-2’de yer alan form üzerinden değerlendirme komisyonu tarafından değerlendirilmiş ve değerlendirme sonuçları duyurulmuştur. 30 Eylül -3 Ekim Tarihleri arasında değerlendirme sonuçlarına itiraz dilekçeleri alınmış ve İl Değerlendirme komisyonu tarafından itirazlar karara bağlanarak mülakata çağırılacak adaylara ilişkin nihai liste oluşturulmuştur.

Sözlü Sınav İlimiz Antakya İlçesi Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulunda yapılacak olup; 16 Ekim-24 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılacak olan sözlü sınava katılacak olanların listesi ve tarihleri ektedir. Adayların Belirtilen Saat başlarında hazır olmaları gerekmektedir. Sözlü sınav günü ve saatlerinde sözlü sınava gelmeyen adaylara yeni bir hak verilmeyecektir.

 

1. Komisyonda Sözlü Sınava Girecek Olan Aday Lisetesi için Tıklayınız...

2. Komisyonda Sözlü Sınava Girecek Olan Aday Lisetesi için Tıklayınız...

3. Komisyonda Sözlü Sınava Girecek Olan Aday Lisetesi için Tıklayınız...

4. Komisyonda Sözlü Sınava Girecek Olan Aday Lisetesi için Tıklayınız... 

 

ÜRGEN PAŞA MAH. ŞEHİT İSMAİL YILDIRIM SK. HATAY İL MİLLİ EĞT.MÜD. SİTESİ NO 2 İÇ KAPI NO 1 ANTAKYA / HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.