2023 - 2024 Eğitim Öğretim Yılı Karne Dağıtım Töreni
2023-2024 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle ilimiz genelinde 1.324 okulumuzda yaklaşık 399 bin öğrencimiz bugün karne heyecanı yaşadı.![2023 - 2024 Eğitim Öğretim Yılı Karne Dağıtım Töreni](/meb_iys_dosyalar/2024_06/14135153_whatsappimage20240614at11.14.15.jpg)
Hatay İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak düzenlediğimiz Karne Dağıtım Töreni, Gümüşgöze İlk ve Ortaokulu'nda büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Törene Vali Yardımcımız Gökay İçen, İl Müdürümüz Dr. Harun Tüysüz, Defne Belediye Başkanı Halil İbrahim Özgün, Defne İlçe Millî Eğitim Müdürü Kemal Gülistan, Müdür Yardımcımız Mustafa Karasu, Şube Müdürlerimiz ile öğrenci, öğretmen ve velilerimiz katıldı.
Program, öğrencilerin hazırladığı halk oyunu gösterisi ile başladı. Daha sonra resim sergisinin açılışı gerçekleştirildi. Öğrencilerin yıl boyunca emek vererek hazırladıkları eserler büyük beğeni topladı. Müzik dinletisiyle devam eden etkinlikler, katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi.
Etkinliklerin sonunda karne dağıtım töreni gerçekleştirildi. Öğrencilerimize karneleri Vali Yardımcımız Gökay İçen, İl Müdürümüz Dr. Harun Tüysüz, İlçe Müdürümüz Kemal Gülistan ve Müdür Yardımcımız Mustafa Karasu tarafından takdim edildi. Öğrencilerimizin yüzlerindeki mutluluk ve heyecan, törene renk kattı.
Öğrenci ve öğretmenlerimize sağlıklı ve keyifli bir yaz tatili diler, emeklerinden dolayı hepsine teşekkür ederiz.