HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Antakya Hacı Ali Nurlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Çanakkale Zaferinin 100. Yılı Etkinlikleri Yapıldı.

Antakya Hacı Ali Nurlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Çanakkale Zaferinin 100. Yılı Etkinlikleri Yapıldı.

23.03.2015 Pazartesi günü Antakya Hacı Ali Nurlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapılan Çanakkale Zaferinin 100. Yılı Etkinliklerine 121. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanı ve Garnizon  Komutanı J. Kur. Alb. Erdem ÖZCAN, İl Emniyet Müdürü Ali Doğan ULUDAĞ, Antakya Belediye  Başkanı İsmail KİMYECİ, Hatay İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut ÇERKO, Hatay İl Milli Eğitim Şube Müdürü Bekir KOCAOĞLAN, Defne İlçe Milli Eğitim Kemal GÜLİSTAN, Antakya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa ÇETİN, Antakya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin EROL, Defne İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Casim ÇİMEN, Hatay Polis Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Antakya Şube Başkanı Ramiz BAKIR, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Hatay Şubesi Başkanı Hakan KOKUSEVER, Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri, Kıbrıs ve Kore Gazilerimiz, Öğretmen ve Öğrenciler ve Hatay Büyük Şehir Belediyesi Mehteran Takımı katıldı. Yapılan törende günün anlam ve önemine ilişkin konuşmalardan sonra öğrenciler Çanakkale ile ilgili şiirleri okudu. Daha sonra Hatay Büyük Şehir Belediyesi Mehteran Takımı gösterilerini sundu. 

 

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.