HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bakanlığımızca ilkokul öğrencileri için hazırlanan tatil kitaplarının dağıtımı yapıldı.
![Bakanlığımızca ilkokul öğrencileri için hazırlanan tatil kitaplarının dağıtımı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2020_07/17115200_IMG-20200717-WA0022.jpg)
Bakanlığımızca İlkokul 1., 2., 3. ve 4. sınıf öğrencileri için hazırlanan "Arkadaş-Bilgiyle, Oyunla, Seninle Arkadaş" Tatil Kitaplarının İlimiz okullarına dağıtımı yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN 17 Temmuz 2020 Cuma günü Antakya İlkokulunda, velileri ile birlikte gelen öğrencilerimize kitaplarını dağıttı.