HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim Semineri Yapıldı

Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim Semineri Yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü “Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim Semineri” 16 Nisan 2015 Perşembe günü Antakya Erol Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kongre Merkezinde yapıldı.

Erol Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kongre Merkezinde düzenlenen seminere, Milli Eğitim Şube Müdürleri Yusuf AVAR ve Ahmet Rasim ASKER, MEB Hayatboyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Temsilcisi Ayşegül AŞIK ve Eğitim Uzmanı Hüseyin ERDOĞAN, Erol Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sabri TAZEASLAN, Defne Halk Eğitim Merkezi Müdürü, Nedime Keser Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcıları ve kursiyerler katıldı. Seminerde, Milli Eğitim Şube Müdürü Yusuf AVAR ve Milli Eğitim Bakanlığı Temsilcisi Ayşegül AŞIK ’ın konuşmasının ardından MEB Hayatboyu Öğrenme Genel Müdürlüğü’nde görevli Eğitim Uzmanı Hüseyin ERDOĞAN “Dijital Öğrenme ve Öğrenme Fırsatlarına Erişim” ile ilgili seminerini sundu.
İki oturum şeklinde gerçekleşen seminer sonunda katılımcılara katılım belgesi verildi.

 

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.