HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halk Eğitim Merkezleri Yılsonu Sergileri Planlama Toplantısı Yapıldı.

Halk Eğitim Merkezleri Yılsonu Sergileri Planlama Toplantısı Yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Kemal KARAHAN’ ın başkanlığında 11.05.2015 Pazartesi günü saat 10.00’ da Antakya Öğretmenevinde, İl Milli Eğitim Şube Müdürü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürleriyle “Yılsonu Sergileri Planlama Toplantısı” yapıldı.

Açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Kemal KARAHAN: ”Halk Eğitim Merkezleri çok önemli kurumlarımızdır. Okullarımız kendi bölgelerine hitap ederken, Halk Eğitim Merkezleri bulundukları İlçelerin tamamına hitap eder ve yaygın eğitim hizmeti vermektedir. Unutulmaya Yüz Tutmuş El Sanatları kurslarının açılmasına gayret edelim. İlimiz genelindeki okumaz-yazmaz oranını sıfıra indirgemek için gerekli çalışmaları mutlaka yapalım. Halk Eğitim Merkezlerinde kurslara devam ederek ortaya ürün koymuş kursiyerlerimizin el emeği göz nuru bu eserlerini 08-25 Haziran 2015 tarihleri arasında sergilemek için planlamalarımızı yapalım” dedi. 

 

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.