HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"HATAY EKOSİSTEMLERİ VE BİYOLOJİK ÇEŞİTLİLİĞİN ARAŞTIRILMASI" PROJESİ İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.Hatay il Milli Eğitim Müdürlüğü Proje Ekibi ile Antakya Özel Defne Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İşbirliğinde, Keskin Özel Öğretim ve Sağlık Hizmetleri İnş. San. Tic. Ltd. Şti. sponsorluğunda, bireylerin ve toplumun, tüm çevre sorunları hakkında bilinç ve duyarlılık kazanması, çevre ve sorunları hakkında temel bilgi ve deneyim sahibi olmasını ve bu konuda beceri kazanmalarını sağlamak gibi amaçlarla hazırlanan "Hatay Ekosistemleri ve Biyolojik Çeşitliliğin Araştırılması" Projesi protokolü 23.01.2015 Cuma günü imzalanarak  uygulamaya girdi.

Protokol imza törenine İl Milli Eğitim Müdürü Kemal KARAHAN, Antakya Özel Defne Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hüseyin CELİL ve sponsor firma temsilcileri ile öğretmenler katıldı.

 

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.