HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinlikleri
![Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinlikleri](/meb_iys_dosyalar/2024_06/08123743_whatsappimage20240608at09.50.411.jpg)
Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında Antakya, Kırıkhan, İskenderun, Payas ve Kumlu ilçelerimizde Halk Eğitim Merkezlerimizin Yıl Sonu Sergileri açıldı.
Yıl boyunca usta öğreticilerimiz ve kursiyerlerimizin ellerinde şekillenen birbirinden kıymetli eserlerin yer aldığı ve çeşitli etkinliklerin gerçekleştirildiği sergiler, üretime de katkı sağlamaktadır.