HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Haydar Mursaloğlu İlkokulu “Hediyelik Eşya ve Gıda Kermesi” Düzenledi.

Haydar Mursaloğlu İlkokulu  “Hediyelik Eşya ve Gıda Kermesi” Düzenledi.

Antakya Haydar Mursaloğlu İlkokulu  tarafından her yıl sonunda gerçekleştirilen ve geleneksel hale gelen “Hediyelik Eşya ve Gıda Kermesi”  17 Mayıs Çarşamba günü okul  bahçesinde düzenlendi.

Kermesin açılışına İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN, Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mesut ÇERKO,  Ak Parti Hatay İl Başkanı Sayın Ahmet ATIÇ, Belediye Meclis Üyeleri, Memur Sen İl Başkanı Sayın Hasan URHAN, Eğitim Bir Sen İl Başkanı Sayın İsmail BAYRAKTAR, okul idarecileri, öğretmenleri, Okul Aile Birliği Üyeleri, veliler ve öğrenciler katıldı.

Kermesin açılışında öğrenciler tarafından keman ve gitar eşliğinde müzik dinletisi gerçekleştirildi. Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Sayın İbrahim BOLATAN; “Haydar Mursaloğlu İlkokulu olarak 2016-2017 eğitim-öğretim yılını başarılı, sağlıklı ve bir o kadar da verimli bir şekilde tamamladıklarını belirterek, "Değişik konularda fark yaratacak etkinliklerle adını duyuran okulumuz, bir eğitim yılını daha geride bırakıyor. Bugün de sevginin, dayanışmanın ve işbirliğinin eseri olarak geleneksel hale getirmeye çalıştığımız kermesimizin açılışını yapmak üzere bir araya geldik” dedi.

Haydar Mursaloğlu Müdürü İbrahim BOLATAN konuşmasını “Bu tür sosyal etkinliklerimizin amacı veliler arasında iş birliğini sağlamak, dayanışma, yardımlaşma ve sahiplenme duygusunu geliştirmektir. Kermesimizin düzenlenmesinde büyük emeği olan Okul Aile Birliği yönetim kurulu üyelerine, kermesin organizasyonunda her türlü desteği sağlayan öğretmen arkadaşlara ve öğrencilerimize, aynı zamanda kermesimizin gerçekleşmesinde büyük destek ve katkısı olan velilerimize çok teşekkür ediyoruz. Okulda yapılan pek çok çalışmayı tek başımıza başarmamız mümkün değildir. Okulumuzun her türlü faaliyetinde bütün paydaşların üzerine düşen görevleri en iyi şekilde yerine getirmeleri, yaptığımız her türlü etkinlikte değerli velilerimizi her zaman yanımızda görmek bizlere ayrıca cesaret ve güven vermektedir. Kermesimiz de bu dayanışmanın güzel bir örneğidir. Birlikte daha nice güzel çalışmaları başarmamız dileğiyle hepinize saygılar sunarım. Kermesimiz hayırlı ve bereketli olsun" diyerek tamamladı. 

 

20-05-201720-05-201720-05-201720-05-201720-05-201720-05-201720-05-2017

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.