HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Harun Tüysüz, Eğitim Müfettişleri Başkanlığınca Düzenlenen Seminere Katıldı
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Harun Tüysüz, Eğitim Müfettişleri Başkanlığınca Düzenlenen Seminere Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2023_10/10083310_e09e61f2-e4cc-4e1d-9267-5c11f4e1bcf5.jpg)
Eğitim Müfettişleri Başkanlığınca; Eğitim Müfettiş Yardımcılarına yönelik İskenderun Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğünde "inceleme, soruşturma teknikleri, rehberlik ve denetim" konularında seminer çalışması gerçekleştirildi. Seminere Sayın İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Harun Tüysüz de katıldı.