HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Kemal KARAHAN, Antakya Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin başarılı takımlarını kabul etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Kemal KARAHAN, Antakya Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin başarılı takımlarını kabul etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Kemal KARAHAN, 06.11.2015 Cuma günü 2014-20154 eğitim-öğretim yılında merkez okullar arasında düzenlenen Cumhuriyet Kupasında Hatay Şampiyonu olan ve Mardin İlinde yapılan Bölge Şampiyonasında Bölge 2. si olan Antakya Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kız Basketbol Takımını, yine Cumhuriyet Kupasında Hatay Şampiyonu olan ve gruplara kalarak ardından Türkiye 9. Su olan Voleybol Erkek Takımını, merkez okulları arasında yapılan Atletizm Şampiyonasında Hatay 3. Sü olan Atletizm Takımı ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlerinde halk oyunları gösterilerini başarılı bir şekilde gerçekleştiren Halk Oyunları Ekibini Makamında kabul etti.

Takımları ve Halk Oyunları ekibini başarılarından dolayı tebrik eden ve öğrencilerle sohbet eden Sayın KARAHAN, okullarımızı ve Hatay İlini temsil eden takımların daha çok çalışarak bundan sonra yapılacak yerel, bölgesel ve Türkiye genelindeki müsabakalarda başarılarının devamını diledi.

 

 

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.