HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Kemal KARAHAN, eTwinning Projesi Kapsamında Ödül Alan Öğretmenleri Makamında Kabul Etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Kemal KARAHAN, eTwinning Projesi Kapsamında Ödül Alan Öğretmenleri Makamında Kabul Etti.

2016 yılında eTwinning kapsamında yaptığı çalışmalardan dolayı İlimiz İskenderun İlçesi İbni Sina Anadolu Lisesi Okulu  İngilizce Öğretmeni Filiz EGEMEN  ve Okul Müdürü Sami GÜLAY, İskenderun Denizciler Mustafa Kemal İlkokulu Sınıf Öğretmeni Senem KALKAR ve Okul Müdürü Eyüp KORKMAZ, Avrupa Kalite Etiketi ve Ulusal Kalite Etiketi Ödülü almıştır. İl Milli Eğitim Müdürü Kemal KARAHAN, 14.11.2016 tarihinde ödül alan öğretmenleri Makamında kabul ederek, Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Türkiye Ulusal Destek Servisi tarafından hazırlanan ödülleri öğretmenlere verdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN belge töreninden sonra yaptığı konuşmada; “Böylesine önemli ve uluslararası bir başarıya imza atan öğretmenlerimiz Filiz EGEMEN ve Senem KALKAR’ı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Umarım diğer öğretmenlerimiz için de teşvik edici olur. Bu ödüle Hatay eğitim camiasından bir öğretmenin layık görülmesi bizler için gurur verici bir durum. Sadece İngilizce Öğretmenlerinin değil diğer alanlardaki öğretmenlerin de bu şekilde eTwinning çalışmalarına katılıp okullarına, öğrencilerine başarıda sınır tanımayan bir yaklaşımla katkı sağlamaları, yeni bakış açıları geliştirmeleri, uluslararası araştırmalar ve çalışmalar gerçekleştirmeleri bizler için oldukça anlamlıdır” diyerek öğretmenlere ve eTwinning ekibine teşekkür etti.

 

18-11-201618-11-201618-11-201618-11-201618-11-2016

 

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.