HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Kemal KARAHAN Kırıkhan Yatılı Bölge Ortaokulu Kros Takımını Kabul Etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Kemal KARAHAN Kırıkhan Yatılı Bölge Ortaokulu Kros Takımını Kabul Etti.

Aksaray İlinde yapılan bölge finallerinde iyi bir derece yaparak Yıldız Erkekler Kros yarışmalarında Bölge 2. si olan Erkek Kros Takımı ile  Yıldız Kızlar Kros yarışmalarında Bölge 3. sü olan Kız Kros Takımını makamında kabul eden İl Milli Eğitim Müdürü Sayın KARAHAN, öğrencileri ve yarışmalarda öğrencilere her türlü desteği sağlayarak onların başarısında katkı sahibi olan Okul Müdürü Mustafa YAŞAN ve Beden Eğitimi Öğretmeni Süleyman ABDİOĞLU’ nu tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Aksaray İlinde yapılan bölge şampiyonasında dereceye giren Kırıkhan Yatılı Bölge Ortaokulu Kros Takımları, 13.02.2016 Cumartesi günü Adana İlinde yapılacak olan Türkiye Finallerinde İlimizi temsil etmeye hak kazandı. İl Milli Eğitim Müdürü Sayın KARAHAN, kros takımlarının İlimizi en iyi şekilde temsil edeceğini ve derecelerle döneceklerini belirterek takımlara başarılar diledi. 

 

24-02-201624-02-201624-02-2016

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.