HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN Antakya İlçesinde Okullarda İncelemelerde Bulundu
![İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN Antakya İlçesinde Okullarda İncelemelerde Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2021_02/16133221_IMG_9872.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN, 16.02.2021 Salı günü yüz yüze eğitim yapan köy okullarından Antakya İlçesine bağlı Açıkdere Ortaokulu, Şehit Emin Yıldırım İlkokulu/Ortaokulu ve Şehit Cuma Bilek İlkokulunda incelemelerde bulundu. Sayın KARAHAN, 2. Yarıyılın başlaması nedeniyle Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mesut ÇERKO ile birlikte sınıfları tek tek gezerek incelemelerin tamamladı.