HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN başkanlığında, 18.08.2020 Salı günü İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı yapıldı.
![İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN başkanlığında, 18.08.2020 Salı günü İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2020_08/20154419_IMG_8506.jpg)
Tüm İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin katılım sağladığı toplantıda, 2020-2021 Eğitim-öğretim yılı başlamadan öğrencilerin sağlığı için alınacak önlemler, inşaatı devam eden okulların durumu ve diğer konular ele alındı.