HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı Yapıldı
![İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2021_02/19162831_WhatsApp_Image_2021-02-19_at_15.15.39.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Kemal KARAHAN başkanlığında 19.02.2021 Cuma günü saat 15.00'te İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı 1. Dönemin değerlendirilmesi ve 2. Dönem yapılacak çalışmaların planlanması amacıyla çevrimiçi toplantı yapıldı.