HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN, Dörtyol, Erzin ve Payas İlçelerinde Okul Ziyaretlerinde Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN, Dörtyol, Erzin ve Payas İlçelerinde Okul Ziyaretlerinde Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN, 30 Mayıs 2015 Cumartesi günü Dörtyol İlkkurşun İlkokulu ve Dörtyol Anadolu Lisesi, Erzin Hürriyet İlkokulu, 75. Yıl İlkokulu ve Ortaokulu ile Mehmet Akif Ortaokulu ile Payas İlçesinde Nursan Anadolu Lisesi, Şehit Çevik İlkokulu, Fatih Ortaokulu, Anadolu İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulunda incelemelerde bulundu.  Sayın KARAHAN okul idarecilerinden öğrenci bilgileri, okulların sorunları, küçük onarımlar ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

31 Mayıs 2015 Pazar günü İl Milli Eğitim Müdürü Sayın KARAHAN Reyhanlı İlçesine bağlı Karasüleymanlı, Uzunköy ve Azgınlık Köylerine giderek köyün ileri gelenlerinde İbrahim GÜDER ve Reyhanlı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa KARASU ile birlikte köylülerle sohbet ederek okul arsalarını gezdi ve arsalar hakkında bilgi aldı.

 

   

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.