İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN, Dörtyol ve Erzin İlçelerinde ziyaretlerde bulundu.
![İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN, Dörtyol ve Erzin İlçelerinde ziyaretlerde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2021_03/31113721_IMG_2599.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN, 30 Mart 2021 Salı günü Erzin İlçesinde Şehit Hasan Babacan İlkokulu'nu Erzin İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Erhan KENANOĞLU eşliğinde; Dörtyol İlçesinde Şehit Halil Kurt Anaokulu ve Çaylı Barbaros İlk/Ortaokulunu Dörtyol İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet TOKSOY eşliğinde ziyaret etti.
Yapımı tamamlanmış okullarımızı gezen Müdürümüz Sayın Kemal KARAHAN idareciler ile görüştü. İncelemelerde bulundu.