İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN, Erzin İlçesinde ziyaretlerde bulundu.
![İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN, Erzin İlçesinde ziyaretlerde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2020_12/04134829_IMG_9443.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN, 3 Aralık 2020 Çarşamba günü Erzin Kaymakamı Sayın Osman DEMİR'i, Belediye Başkanı Sayın Ökkeş ELMASOĞLU'nu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Erhan KENANOĞLU'nu ziyaret etti.
Akabinde Erzin İlçesine bağlı; Erzin Özel Eğitim Uygulama Okulu'nu, Yeşilkent Anadolu Lisesi, Bahri Çelen Anadolu Lisesi ve Erzin Anadolu İmam-Hatip Lisesi'ni ziyaret etti. İdareciler ile görüştü. İncelemelerde bulundu.