HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN Harbiye Selman Nasır Eskiocak Ortaokulu bahçesine yapılan Atatürk Büstü açılış törenine katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN  Harbiye Selman Nasır Eskiocak Ortaokulu bahçesine yapılan Atatürk Büstü açılış törenine katıldı.

İlköğretim Haftası etkinlikleri çerçevesinde 01.10.2015 Perşembe günü Defne Belediyesinin de katkıları ile Harbiye Selman Nasır Eskiocak Ortaokulu bahçesine yapılan Atatürk Büstünün açılış törenine Defne Kaymakamı Sayın Hakkı UZUN, Defne Belediye Başkanı Sayın İbrahim YAMAN, Defne İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal GÜLİSTAN, Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Okul Müdürleri, Öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Atatürk Büstünün açılış töreni, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Yapılan konuşmaların ardından Atatürk Büstünün açılışı yapıldı. Daha sonra okul aile birliği tarafından katılımcılara ikramda bulunuldu.

 

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.