HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN, İskenderun ve Belen İlçesinde Okul Ziyaretlerinde Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN, İskenderun ve Belen  İlçesinde  Okul Ziyaretlerinde Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN, 18.05.2015 Pazartesi günü İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet GÜVEN ile birlikte Mithatpaşa İlkokulu, Barbaros Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu, Hürriyet İlkokulu, Emel Akçay İlkokulunu ziyaret etti. KARAHAN daha sonra beraberindeki heyetle birlikte İskenderun’ da okul arsalarında incelemelerde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN daha sonra Belen İlçesine geçerek Belen İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir ŞAHAN ile birlikte Belen Atatürk İlkokulu, Çok Programlı Anadolu Lisesi, Belen İmam Hatip Ortaokulu ile Şevket Çalışkan Ortaokulunda incelemelerde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN incelemelerinde, ziyaret ettiği okul/kurumların idarecilerinden ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerinden okulların genel fiziki durumu,  eğitim-öğretim durumu, donatım ve küçük onarım ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.

 

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.