HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN, Kırıkhan ve İskenderun İlçelerinde Okul Ziyaretlerinde Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN, Kırıkhan ve İskenderun İlçelerinde  Okul Ziyaretlerinde Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN, 21.05.2015 Perşembe günü İskenderun İlçesinde Bitişik Ortaokuluunu ziyret ettikten sonra Kırıkhan İlçesine geçerek önce Kırıkhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürü KARAHAN daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim KUYUBAŞIOĞLU ile birlikte Fatih Sultan Mehmet İlkokulu ve Kırıkhan Anaokulunu ziyaret ederek incelemelerde bulunarak Kırıkhan İlçesinde okul arsalarını inceleyerek incelemelerini tamamladı.

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN incelemelerinde,ziyaret ettiği okul/kurumların idarecilerinden ve İlçe Milli Eğitim Müdüründen okulların genel fiziki durumu,eğitim-öğretim durumu, donatım ve küçük onarım ihtiyaçları ve okulların arsa durumları hakkında ayrıntılı bilgi aldı.

 

 

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.