HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN, Nimet Fahri Öksüz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde, Mutfak Atölyesi Açılışına Katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN, Nimet Fahri Öksüz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde, Mutfak Atölyesi Açılışına Katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal Karahan, 25 Aralık 2019 Çarşamba günü Defne Nimet-Fahri Öksüz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Turizm ve Otelcilik Bölümüne, Hayırseverlerimiz Sayın Adnan Öksüz ve Sayın Zihni Öksüz kardeşlerin desteği ile yapılan Mutfak Atölyesinin açılışına katıldı. 3 Mutfak, 1 Servis, 1 Ön Büro ve 1 Kat Hizmetleri bölümlerinden oluşan Mutfak Atölyesinin açılışına, Vali Yardımcılarımız Sayın Aydın Tetikoğlu ve Nursal Çakıroğlu, Hayırseverlerimiz Sayın Adnan ve Zihni Öksüz, Antakya Kaymakamı Sayın Orhan Mardinli, Defne Kaymakamı Sayın Nevzat Şengök,  Defne İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal Gülistan, Maarif Müfettişleri Başkanı Sayın Ahmet Bayar, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Sayın Mustafa Karasu ve  Zülale Yılmaz, Memur-Sen Hatay İl Temsilcisi ve aynı zamanda Eğitim-Bir-Sen Hatay 1 nolu Şube Başkanı İsmail Bayraktar, Türkiye Kamu-Sen Hatay İl Başkanı Hayrettin Şahin, Türk-Eğitim-Sen Hatay 1 nolu Şube Başkanı Ömer Solgun, Okul Aile Birliği üyeleri, Davetliler, okul idareci, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Hayırseverlere plaket takdiminden sonra açılış yapılarak atölyeler gezildi.

26-12-201926-12-201926-12-201926-12-201926-12-2019

 

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.