HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN Yayladağı İlçesinde İncelemelerde Bulundu
![İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN Yayladağı İlçesinde İncelemelerde Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2020_09/17135207_IMG_8927.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN, 16.09.2020 Çarşamba günü Yayladağı Kaymakamı Sayın Muhammed Sait BAYTOK ve Yayladağı Belediye Başkanı Sayın Mustafa SAYIN' ı makamlarında ziyaret etti. Sayın KARAHAN daha sonra Yayladağı Öğretmenevi, Yavuz Selim İlkokulu, Bezge İlkokulu/Ortaokulu, Bezge İmam Hatip Ortaokulu ve Yayladağı Anadolu Lisesinde incelemelerde bulundu.