HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mesut ÇERKO; Kırıkhan ve Hassa İlçelerimizi Ziyaret Etti
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mesut ÇERKO; Kırıkhan ve Hassa İlçelerimizi Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2021_08/29180142_IMG_4725.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mesut ÇERKO; Kırıkhan ve Hassa ilçelerimizde güçlendirme çalışmaları yapılan ve inşaatı devam eden okul binalarında incelemelerde bulundu. Ayrıca İlçe yöneticilerinden ve okul müdürlerinden yüz yüze eğitime hazırlık çalışmaları hakkında bilgiler aldı.