İl Müdürümüzün Mozaik Yapım Kursunu Ziyareti
![İl Müdürümüzün Mozaik Yapım Kursunu Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2024_05/31232644_whatsappimage20240531at23.22.27.jpg)
İl Müdürümüz Dr. Harun Tüysüz, Kavşit Geçici Konaklama Merkezinde bulunan sanat atölyesinde öğretmenlerimize yönelik açılan ve büyük ilgi gören Mozaik Yapım Kursu'nu ziyaret ederek kursiyer öğretmenlerimizle bir araya geldi.
31.05.2024 Cuma günü gerçekleşen ziyarette kursiyer öğretmenlerimizle bir süre sohbet eden ve birlikte taş kesimi yapan İl Müdürümüz, kurs hakkında yetkililerden bilgiler aldı. Ziyarete İl Müdür Yardımcımız Selim Yiğit de katıldı.
Antakya Nedime Keser Halk Eğitim Merkezimizin Hatay'ın geleneksel sanatını yaşatmak amacıyla açtığı mozaik kursu, aynı zamanda öğretmenlerimize sosyalleşme imkânı da sağlayan bir etkinlik olarak büyük ilgi görmektedir.
İlki şubat ayında gerçekleşen ve yoğun talep üzerine ikincisi açılan mozaik kursunda şimdiye kadar toplam 40 öğretmenimize sertifika verilmiş olup kursun temmuz ayında üçüncü kez açılması planlanmaktadır.