İlçelerimizde 100. Yıl Coşkusu
![İlçelerimizde 100. Yıl Coşkusu](/meb_iys_dosyalar/2023_10/28160516_WhatsApp_Image_2023-10-28_at_11.34.22.jpg)
Cumhuriyetimizin 100. Yılı kapsamında, Samandağ ilçemizde Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama töreni; İskenderun ilçemizde İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Harun Tüysüz ve İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı'nın katılımıyla BİLSEM öğrencilerinin hazırladığı 100. Yıl Resim Sergisi'nin açılışı; ve yine İskenderun ilçemizde Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulunda İl Müdürümüz Dr. Harun Tüysüz'ün de katılımıyla Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlama Töreni gerçekleştirildi.