HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İmam Hatip Okullarının Kuruluşunun 72. Yıldönümü Etkinliği Düzenlendi
![İmam Hatip Okullarının Kuruluşunun 72. Yıldönümü Etkinliği Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2023_10/20105848_WhatsApp_Image_2023-10-20_at_10.25.45.jpg)
İmam Hatip Okullarının kuruluşunun 72. yıldönümü dolayısıyla Hz.Ayşe Kız Anadolu İmam Hatip Anadolu Lisesinde etkinlik düzenlendi; öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz ile bir araya gelindi. Etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Harun Tüysüz, İl Mütfüsü Mevlüt Topçu, Antakya İlçe Müftüsü Hacı Kahraman ve okul yöneticileri katıldı.