HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“MADDEYİ DEĞİL HAYATI YAKALA” ADLI PROJE KAPSAMINDA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE KUTUP YILDIZI DERNEĞİ ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

“MADDEYİ DEĞİL HAYATI YAKALA” ADLI PROJE KAPSAMINDA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE KUTUP YILDIZI DERNEĞİ ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı-II kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü Proje Ekibince hazırlanan Kutup Yıldızı Derneği’nin “Maddeyi Değil Hayatı Yakala” adlı projesi ile ilgili İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kutup Yıldızı Derneği arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Kemal KARAHAN: “Öncelikli olarak Kutup Yıldızı Derneğine bağımlılıkla mücadelemiz ile ilgili yürüttüğümüz çalışmalara destek olacakları için şimdiden teşekkür ederiz. Son zamanlarda yaşanan boşanmaların artmasından dolayı ve yine aile bağlarının zayıflaması dolayısıyla gençler arasında sigara, alkol ve diğer zararlı maddelerle ilgili bağımlılıklarda artış görüldüğü gözlemlenmektedir. Bu konuda gençlerimizi sosyal faaliyetlerle bu tarz tehlikelerden korumak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi

Kutup Yıldızı Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Necip OTUZBİR de; “ Biz de başta İl Müdürümüz nezdinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü Proje ekibine teşekkürü bir borç biliriz. Dernek olarak fakir ve ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak ve toplumsal dayanışmayı sağlamak için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Bu proje ile de başta uyuşturucu madde olmak üzere her türlü madde bağımlılığı ile ilgili Defne ve Antakya ilçelerimizdeki gençlerimize destek olacağız. Onları fotoğrafçılık sanatı alanında yetiştireceğiz.” dedi.

Toplantı yapılacak faaliyetlerle ilgili görev paylaşımları ve protokol imzalanması ile sona erdi. 

 

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.