HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MADDEYİ DEĞİL HAYATI YAKALA PROJESİ AÇILIŞI DÜZENLENDİ

MADDEYİ DEĞİL HAYATI YAKALA PROJESİ AÇILIŞI DÜZENLENDİ

Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kutup Yıldızı Derneğinin ortak olarak yürüttüğü, Gençlik ve Spor Bakanlığı  GPDP-2 kapsamında desteklenen Maddeyi Değil Hayatı Yakala Projesi açılışı, 10.03.2015 Salı günü Erol Bilecik Kongre Merkezinde düzenlenen programla gerçekleşti.

Programa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut ÇERKO ve  İl Milli Eğitim Şube Müdürü Bekir KOCAOĞLAN‘ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

İlk olarak proje tanıtım sunumunu yapan Proje Koordinatörü M. Cihangir Girişken proje hakkında dinleyicilere kısa bir bilgi verdi. Ardından Kutup  Yıldızı Dernek Başkanı Faruk Necip OTUZBİR, Maddeyi Değil Hayatı Yakala Projesinde yer almalarından dolayı memnuniyet duyduklarını belirterek.İl Milli eğitim Müdürlüğü AR-GE ekibine teşekkür etti. Program, İl Halk Sağlığı, İl Emniyet Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Denetimli Serbestlik İl Müdürlüğü ve Türkiye Yeşilay Cemiyeti Hatay Şubesinin katılımları ile hazırlanan madde bağımlılığı konulu eğitim semineri ve ardından konser ile devam etti. 

 

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.