Öğretmenlerimize Moral Desteği: Hatay İl Millî Eğitim Müdürlüğü'nden Nostaljik 90'lar Konseri
![Öğretmenlerimize Moral Desteği: Hatay İl Millî Eğitim Müdürlüğü'nden Nostaljik 90'lar Konseri](/meb_iys_dosyalar/2024_06/11111005_whatsappimage20240611at10.54.38.jpg)
Hatay İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Biriz Dayanışma Derneği iş birliğiyle öğretmenlerimize yönelik düzenlenen "90'lar Konseri", 10 Haziran 2024 Pazartesi günü ASELSAN 1 Konteyner Kent'te gerçekleştirildi. Akşam saatlerinde başlayan konsere, İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Harun Tüysüz, Müdür Yardımcımız Selim Yiğit, Antakya İlçe Müdürümüz Ahmet Tecimen, Şube Müdürlerimiz ve çok sayıda öğretmenimiz katıldı.
Öğretmenlerimize moral ve motivasyon sağlamak amacıyla düzenlenen konserin coşkusu dinleyicilerin yoğun ilgisiyle daha da arttı. Doksanlar temalı konserde, öğretmenlerimiz nostaljik şarkılar eşliğinde keyifli vakit geçirerek konserin tadını çıkardılar.
Konserde sahne alan müzisyenler, 90'lı yılların unutulmaz şarkılarını seslendirerek, katılımcılara nostaljik bir yolculuk yaşattı. Renkli görüntülere sahne olan etkinlik, öğretmenlerimizin bir araya gelip sosyalleşmeleri ve moral depolamaları için harika bir fırsat sundu.
Etkinlik sonunda konuşma yapan İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Harun Tüysüz, öğretmenlerimizin moral ve motivasyonlarının yüksek tutulmasının önemine değinerek, "Eğitim öğretim yılının başında "Eğitim Hatay'a Nefes Olacak." demiştik. Bugün geldiğimiz nokta itibarıyla artık "Eğitim Hatay'a Nefes Oluyor." diyoruz. Önümüzdeki yıl bambaşka bir gündemimiz olacak ve inşallah "Eğitim Hatay'a Nefes Oldu." diyeceğiz." dedi.
Bu tür etkinliklerin devam edeceğini belirten İl Müdürümüz, sahne alan müzisyenleri tebrik ederek bu anlamlı etkinliği düzenleyen ARGE birimine ve destek veren Biriz Dayanışma Derneği'ne teşekkürlerini iletti.
Hatay İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak, öğretmenlerimizin her zaman yanındayız ve onların mutluluğunu önemsiyoruz. Bu tür moral etkinlikleriyle, öğretmenlerimizin motivasyonunu artırmayı ve birlikte daha güçlü bir eğitim ortamı oluşturmayı hedefliyoruz.