HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Örnek TÜBİTAK Bilim Fuarı

Örnek TÜBİTAK Bilim Fuarı

Defne Tavla  Ahmet Edip Rende Ortaokulunda Milli Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK  işbirliği kapsamında  TÜBİTAK 4006  Bilim Fuarı  düzenlendi. Bilim fuarında 32 tane bilimsel deney ve araştırma sergilendi.

04.06.2015 Perşembe günü düzenlenen bilim fuarına İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN, Defne İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal GÜLİSTAN, Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa KILINÇ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları  Halil SANLI  ve Mesut  ÇERKO, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri  Bekir KOCAOĞLAN, Rıdvan TİYEKLİ, Volkan Giray KÜRKCÜ  ile Antakya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa ÇETİN katıldı.

Bilim Fuarının  açılışında bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN; bu tür etkinliklerin çocukların hayal dünyasını yansıttığını ve toplum içerisinde özgüveni yüksek üretici bireyler yetişmesine katkı sağladığını belirtti.

Ayrıca, başta okul müdürü Barış HARBUTLUOĞLU ve proje sorumlusu Gökhan DAYAN olmak üzere emeği geçen bütün öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Kemal KARAHAN aynı gün Defne İlçesine geçerek Hüseyinli İlkokulu ile Samandağ İlçesinde Eriklikuyu ve Yoğunoluk İlkokullarında incelemelerde bulundu. Sayın Kemal KARAHAN daha sonra Yoğunoluk Köyünde bulunan okul arsasını gezerek yerinde incelemelerde bulundu. 

 

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.