HATAY İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Özel Sektör Desteğiyle Eğitim Modüllerinin Güncellenmesi, Öğrencilerin Önerisiyle Mesleki Eğitimin Çekici Hale Getirilmesi Projesi” Kapanış Toplantısı Yapıldı.

 “Özel Sektör Desteğiyle Eğitim Modüllerinin Güncellenmesi, Öğrencilerin Önerisiyle Mesleki Eğitimin Çekici Hale Getirilmesi Projesi” Kapanış Toplantısı Yapıldı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı sözleşme makamı ile Hatay Erol Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında 14.07.2014 tarihinde imzalanan uygulama süresi 10 ay olan “Özel Sektör Desteğiyle Eğitim Modüllerinin Güncellenmesi, Öğrencilerin Önerisiyle Mesleki Eğitimin Çekici Hale Getirilmesi Projesi” Çalışmaları Yaygınlaştırma ve Kapanış Toplantısı ile uygulama süresi sona erdi.

25 Haziran 2015 Perşembe günü saat 18.30’da Anemon Antakya Otelinde gerçekleştirilen yemekli kapanış toplantısına; İl Milli Eğitim Müdürü Kemal KARAHAN, İş-Kur İl Müdürü Ahmet BULANIK, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Temsilcisi Burcu ÖZÜDOĞRU, Almanya RBZ Teknik Bölgesel Meslek Eğitim Merkezi Temsilcisi ve AB Koordinatörü Fritz VOSS, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, sanayici ve iş adamları, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı. 

İlk olarak proje ile ilgili kısa sinevizyon gösteriminin ardından proje yöneticisi Okul Müdürü Sabri TAZEASLAN, yapılan proje çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulunarak proje ortakları MKÜ Sürekli Eğitim ve Araştırma Merkezi ile Antakya Ticaret ve Sanayi Odasına, iştirakçi kurum ve kuruluşlarla katkı sağlayan herkese teşekkür etti. 

Daha sonra RBZ Teknik Bölgesel Meslek Eğitim Merkezi Temsilcisi ve AB Koordinatörü Fritz VOSS’un yaptığı sunumun ardından İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN bir konuşma yaptı. 

Program, tasavvuf müziği dinletisi eşliğinde iftar yemeği ile sona erdi.

 

Ürgen Paşa Mahallesi Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No2 İç Kapı No1 31030 Antakya /HATAY - 03262276868

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.