Sivil Toplum Örgütleriyle Toplantı
![Sivil Toplum Örgütleriyle Toplantı](/meb_iys_dosyalar/2024_06/13114334_whatsappimage20240612at17.29.28.jpg)
İl Müdürlüğümüz koordinesinde UNİCEF iş birliğiyle Strateji Geliştirme Şube Müdürümüz Recep Kahan başkanlığında 37 kurumdan 63 temsilcinin katılımıyla Güneydoğu Eğitim Sektörü Çalışma Toplantısı gerçekleştirildi. Deprem sonrası yapılan çalışmaların değerlendirildiği ve yaz döneminde yapılabilecek faaliyetlerin konuşulduğu toplantıda ayrıca 2024-2025 eğitim öğretim yılı çalışmaları da kapsamlı bir şekilde görüşülerek planlandı.
Son derece verimli geçen toplantımıza yüz yüze ve çevrim içi olarak katılan ve Hatay'a nefes olma gayretimize destek veren tüm paydaşlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ederiz.